Mori vëmendje me pozat e reja, Fisnik Syla e krahason Fjolla Morinën me Kim Kardashian

728

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina është rikthyer pas një kohe të gjatë me postime në rrjete sociale.

Artistja, e cila numëron mijëra ndjekës, ka ndarë disa fotografi të reja me të cilat ka marrë vëmendje të madhe.

Pozat me fustan dhe ndryshimi në pamje kanë bërë që të krahasohet edhe me personazhe të njohura botërore.

Fjolla Morina (Foto: Instagram)

Ka qenë së fundmi bashkëshorti i saj, Fisnik Syla, ai i cili ka ndarë një imazh të Morinës duke e krahasuar me yllin e “Keeping Up With the Kardashians”, Kim Kardashian.Lexo po ashtu:Fjolla Morina, mahnitëse në pozat me fustan

“Kim Kardashian? Jo, është gruaja ime”, ka shkruar ai.

Fisniku dhe Fjolla muajve të fundit u komentuan për një krizë në marrëdhënien e tyre, gjë që doli të jetë e pavërtetë.

Të njëjtit u martuan në mars në një ceremoni luksoze në ishujt Maldive. /Telegrafi/

1 Comment
  1. A WordPress Commenter says

    Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.