Recent Posts

Recent Posts

Mobile & Phones

Newsletter

Powered by MailChimp

Recent Posts

Arilena dhe Noizy po vijnë me duet

Arilena Ara ka njoftuar se është duke sjellë një bashkëpunim me reperin Noizy. Këngëtarja e ka konfirmuar projektin e ri muzikor përmes njoftimit në rrjetet sociale. “Murderer” do të titullohet kënga e re, e cila do të vijë për fansat e…
Read More...

Recent Posts

Arilena Ara ka njoftuar se është duke sjellë një bashkëpunim me reperin Noizy. Këngëtarja e ka konfirmuar projektin e ri muzikor përmes njoftimit në rrjetet sociale. “Murderer” do të titullohet kënga e re, e cila do të vijë për fansat e dyshes më 9 korrik (ditën e premte). Njoftimit, Arilena…
Read More...